Telefony komórkowe, czy może raczej "smartfony", stały się ostatnio na tyle popularne, że ma je praktycznie każdy. Firmy oferujące usługi telefoniczne prześcigają się w co raz to lepszych ofertach, efektem czego są naprawdę tanie usługi i niedrogie aparaty telefoniczne. Smartfony są więc dosłownie wszędzie i można je dostrzec w rękach każdego - nawet dzieci i to takich kilkuletnich. gadżety do telefonuMożna ten fakt wykorzystać w momencie, w którym takiego milusińskiego trzeba obdarzyć jakimś fajnym prezentem. Zamiast kupować mu zbędne słodycze, od których psują się tylko zęby i rośnie brzuch, lepiej zainwestować w coś, co będzie dla niego i fajne i praktyczne - na przykład jakiś gadżet do komórki. Przecież na pewno ma smartfona, prawda? No dobrze, ale jaki gadżet może spodobać się takiemu maluchowi? Rzućmy okiem na to, co oferują sklepy z telefonami i dodatkami do nich.

Elastyczny statyw

Dzieci uwielbiają robić rzeczy w dziwnych pozycjach oraz miejscach, które dorosłemu nie przyszłyby nawet na myśl. Ogladanie filmów z Internetu w skleconym z koców namiocie? Czemu nie. Granie na komórce w trakcie jazdy na stacjonarnym rowerze? Ależ jak najbardziej. Takie dzieciaki na pewno docenią statyw z uchwytem na telefon. Statyw jest elastyczny, można go wyginać na wszystkie strony a stabilności nadaje mu duży uchwyt w postaci przypominającej klamerkę. Statyw taki można przymocować do krawędzi mebla lub czegoś w tym stylu i już można cieszyć się ekranem podsuniętym pod sam nos - i to wszystko bez poświęcania którejkolwiek z rąk na trzymanie smartfona. Gadżet ten przyda się też spokojniejszym dzieciom albo takim, które akurat są chore. Przymocowany do szafeczki nocnej statyw z telefonem to świetna rozrywka na te chwile, które dziecko spędza w łóżku.

Sprytne rękawiczki

Kiedy za oknem mróz, jedno jest pewne - podczas grania na smartfonie palce będą drętwieć dziecku z zimna. To poważny problem, bowiem palce należą do najszybciej marznących części ciała a jednocześnie dotyk gołej skóry jest niezbędny do obsługi telefonu. Specjalne rękawiczki do smartfonów rozwiązują ten problem - telefon reaguje na nie zupełnie tak, jak na gołe palce. Jest to jeden z tych gadżetów, które milusińskiemu bardzo się przydadzą i będą wzbudzały podziw jego rówieśników.

Fikuśna poduszka czyszcząca

Ekran telefonu często ulega zabrudzeniom - szczególnie w rękach dzieci, które lubią być na bakier z higieną. Istnieją specjalne szmatki oraz poduszki do czyszczenia ekranów, jednak zazwyczaj prezentują się raczej nieciekawie. Na szczęście w sklepach z gadżetami do telefonów można znaleźć również ciekawsze wzory - najczęściej takie nawiązujące do popularnych postaci z kreskówek. Dzięki takiej poduszce maluch utrzyma swój telefon w czystości i w dodatku będzie mógł to robić swoją ulubioną postacią.   Tekst powstał przy współpracy z firmą https://vegacom.eu/