Większość dużych wózków dziecięcych, tak zwanych wózków 3w1 (wózek typu gondola, spacerówka i nosidełko), standardowo wyposażonych jest w dużą torbę, w której powinny zmieścić się najpotrzebniejsze w pielęgnacji dziecka przedmioty. Niestety wiele takich standardowych toreb ma zbyt ubogą konstrukcję, by zagwarantować wysoki komfort ich użytkowania poza wózkiem.

Jeśli zależy Ci na torbie o bardziej uniwersalnych zastosowaniach, z której możesz korzystać nie tylko w czasie spacerów z dzieckiem, ale także podczas zakupów, ciekawym wyborem mogą okazać się wielofunkcyjne torby do wózka Skip Hop. Torby wózkowe tej marki wyróżnia nie tylko wysoki poziom oferowanej funkcjonalności, ale co równie ważne, niezwykle efektowny wygląd. Torby do wózka Skip Hop są po prostu modne, doskonale wpisując się w potrzeby nowoczesnych rodziców.

torby do wózka Skip Hop

Na co zwrócić uwagę wybierając nową torbę do wózka?

Podstawa to oczywiście pojemność takiej torby. Im większa, tym lepiej. Dzięki dużej pojemności w torbie zmieścimy wszystkie najpotrzebniejsze przedmioty, a dodatkowo możemy schować w niej również niewielkie zakupy zrobione w lokalnym markecie czy na targu. Wspomniana wcześniej torba wózkowa Skip Hop standardowo wyposażona jest również w wiele bocznych kieszonek i wewnętrznych zakładek, dzięki czemu każdy przedmiot przechowywany w torbie ma swoje własne miejsce. To skraca czas na dotarcie do określonego przedmiotu i zapewnia większą wygodę podczas długich spacerów czy zakupów. Nowoczesna torba do wózka Skip Hop jest również torbą wykonaną z lekkiego, wytrzymałego i zwykle wodoodpornego materiału.

Czy torby do wózka Skip Hop są naprawdę tak dobre?

Skip Hop to nowojorska marka, która specjalizuje się w produkcji designerskich, ale i niezwykle funkcjonalnych przedmiotów dla rodziców. Torby do wózka Skip Hop wyróżniają się zatem efektownym wyglądem zewnętrznym i wysokim poziomem użyteczności czysto praktycznej. Zapewniają rodzicom najwyższy poziom komfortu podczas codziennego obowiązków. Dzięki specjalnym mocowaniom można korzystać z nich w sposób klasyczny, mocując je przy wózku lub nosić je na ramieniu, jak zwykłą torebkę o ponadprzeciętnej pojemności.