Aby harcom na świeżym powietrzu nie było końca, potrzebny jest dobry humor i oczywiście komfortowy strój. W tym zakresie prym wiodą getry dziecięce. Lekkie, bezuciskowe, zapewniające wygodę w noszeniu, a do tego niezwykle uniwersalne w użytkowaniu. Świetnie bowiem prezentują się w towarzystwie bluzeczki, tuniki, jak i sukienki. To jednak nie koniec ich zalet. Wspomnieć należy również o bogatej różnorodności dostępnych motywów oraz atrakcyjnej, dopasowanej na każdą miarę, cenie.

Dla malucha i starszaka

dziewczynka w getrach i czerwonych butach brodząca w kałużyGetry dziecięce

stanowią doskonałą propozycję zarówno dla maluszka, jak i starszego dziecka. W przypadku niemowląt okazują się idealne podczas raczkowania czy nauki chodzenia, gdyż nie utrudniają ruchów. Stanowią ciekawszą alternatywę dla rajstop, jeśli chcemy, aby maluszek stymulował nóżki biegając na boso. Aby jednak zapewniały należyty komfort, nie powinny posiadać odstających dekoracji. Doskonałe w tym zakresie będą modele z nadrukami lub naszywkami na kolanach, które będą stanowić ochronę dla siniaków, do jakich może dochodzić na skutek raczkowania czy nauki chodzenia. Godne przeanalizowania są getry dziecięce o kroju narciarek, czyli fasonów z paskiem pod stopą, zapobiegające zsuwaniu i podwijaniu.

Jakie modele wybrać?

Ogromna różnorodność dostępnych w sklepie modeli getrów dziecięcych, spełni nasze najśmielsze oczekiwania. W zależności od osobistych preferencji naszej latorośli, możemy wybierać spośród fasonów ozdobionych bajkowymi postaciami. Myszka Minnie, Frozen, Barbie, Świnka Peppa to raptem kilka kultowych bohaterów z kreskówek, które z zapałem podziwiają dzieci. Równie ciekawie prezentują się legginsy z kokardkami, ozdobnymi zamkami czy z wizerunkiem śmiesznych zwierzątek na kolanach. Marynistyczne, florystyczne albo z motywem zwierzęcym? Wybór jest naprawdę szeroki. Wśród dziewczęcych modeli getrów dziecięcych największą popularnością cieszą się te utrzymane w kolorze fioletowym, czerwonym i różowym. Pastelowe, jak i te w bardziej energetycznych odcieniach sprawdzą się zarówno do gładkich bluzek, dłuższych tunik czy sukienek.