Kupienie stroju kąpielowego dla kobiet o małym biuście może być naprawdę sporym wyzwaniem. Zamiast przyjemności z robienia zakupów można popaść w prawdziwą frustrację. Po przymierzeniu stroju okazuje się, że nic nie pasuje oraz nic nie wygląda dobrze. Zakup kąpielowego stroju jednak udręką nie musi być. Kobiety o małych piersiach muszą się jedynie dowiedzieć czego konkretnie szukają. Jak najbardziej możliwe jest znalezienie takiego stroju, który nie tylko będzie doskonale leżał, ale także będzie dobrze wyglądał. Warto stosować poniższe wskazówki, aby stać się posiadaczką pięknego stroju kąpielowego.

Przymiarka

stroje kąpielowe push upNa pewno kupno stroju kąpielowego wiąże się z przymierzaniem bezwzględnym. Nie wolno kupować stroju, który nawet nie został przymierzony. Mimo, że strój jest w naszym rozmiarze, to może nam po prostu nie pasować. Podobnie sprawa się ma z kupowaniem jeansów. Musimy mierzyć tak długo, aż znajdziemy strój, który będzie idealnym dla nas fasonem oraz będzie do naszej figury idealnie pasować. Musimy być zatem przygotowane do wysiłku i konieczności zmierzenia kilku strojów, zanim się trafi nam ten jeden jedyny. Oczywiście jest bardzo wiele typów figury. Co za tym idzie nie każdy fason bikini będzie do każdego typu sylwetki pasował. To co na szczupłej sylwetce wygląda dobrze, to na osobie o kształtach nieco bujniejszych już dobrze wyglądać nie będzie. Kobiety o małym biuście oraz o szczupłej sylwetce mają większe pole do popisu, a niżeli kobiety z małym biustem i szerszymi partiami dolnymi ciała. Panie, które są szczupłe powinny wybierać stroje kąpielowe push up, które są wiązane na szyi. Najlepiej w komplecie ze stringami. Dlaczego? Choćby dlatego, że stringi pokazują bardzo dużo ciała i pozwolą skupić się na nogach i pupie, a nie na piersiach, które są małe. Uda się skutecznie odwrócić uwagę od biustu niewielkiego.

A co z kobietami o bardziej obitych kształtach?

Zaś kobiety o obfitych kształtach i małym biuście raczej bikini powinny unikać. Również mogą wybrać stroje kąpielowe push up, ale raczej jednoczęściowe. Niewielka ilość materiału w przypadku bikini podkreśli niepotrzebnie dół zaokrąglony oraz wyolbrzymi dodatkowo dysproporcje, które wynikają z małych piersi. Jeśli jesteśmy posiadaczkami takiej figury to bikini musimy unikać. Jednak gdy nie chcemy z bikini zrezygnować, to raczej wystrzegajmy się szortów. Taki kształt dolnej części spowoduje, że nogi będą się wydawały jeszcze większe niż w rzeczywistości. Co więcej biust i klatka piersiowa pomniejszą się optycznie. Świetna alternatywa to pareo egzotyczne. Spódniczka właśnie z pareo nadje paniom ładny kształt.