Dzieci kochają otrzymywać prezenty, aczkolwiek ich kupno może sprawić osobom dorosłym nie lada problem. Co prawda jest dostępnych od ręki duża liczba zabawek to przecież nie możemy kupować dziecku byle czego. Przeglądając oferty poszczególnych marek, warto zwrócić uwagę na francuską firmę Djeco. W ich ofercie znaleźć można wiele ciekawych inspiracji, dzięki czemu bez problemu uda nam się znaleźć produkt dopasowany do potrzeb dzieci w różnym wieku.

Dla małego artysty

Djeco ma wiele ciekawych produktów i zawsze dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nich zabawki wspierały rozwój maluchów. Przykładem mogą być chociażby te produkty, które oferowane są w dziale dla małych artystów. Może nie każde dziecko od razu zostanie wielkim malarzem czy też architektem, ale warto mu pokazywać, że prace plastyczne są równie ważne, dzięki czemu można w sobie wykształcić pewien zmysł i wrażliwość na piękno. Aby móc tego dokonać można zakupić dziecku poszczególne zestawy plastyczne, jak chociażby wydrapywanka. Tak, nie kolorowanie, a drapanie przy pomocy specjalnego rysika. Dzieciaki kochają takie eksperymenty (tak samo, jak dorośli), dzięki czemu mogą nauczyć się wielu nowych rzeczy. Inną, bardzo ciekawą propozycją są zestawy z serii zrób to sam, czyli w skrócie DIY. Dzisiaj jest moda na takie działania, dzięki czemu w przyszłości można nawet otworzyć własny biznes. Kto wie, może maluchy odkryją w sobie nowe talenty i coś, co będzie im sprawiało przyjemność. Jeżeli dziecko interesuje się pracami plastycznymi to na pewno chętnie przywita od Djeco specjalny zestaw do rysowania, gdzie można nauczyć się rysować krok po kroku.

Prezenty dla dzieckaGry dla całej rodziny

W ofercie francuskiej firmy Djeco znaleźć można wiele gier. Nie ma nic lepszego niż wspólne rozgrywki, dzięki którym będzie można zacisnąć swoje więzy. Na co dzień nie mamy tak dużo okazji do tego, aby spędzić ze sobą wspólne chwile. Niestety, tak bywa, ale można to nadrobić podczas weekendu, kiedy można pozwolić sobie na dłuższy oddech. Pomogą w tym gry karciane w różnej wersji lub też zwykłe planszówki na różnych zasad. Można również wspólnie z dziećmi poukładać puzzle, dzięki czemu przy okazji będzie można dziecku zaserwować niezłą rozrywkę umysłową. Puzzle dostępne są z motywami dla dziewczynek, jak również dla chłopców. Ciekawą propozycją są puzzle, które są w formie patyczków, przypominających te od lodów. Obrazki na nich są bardzo ciekawe, kolorowe i na pewno zaangażują niejedno dziecko do kreatywnej pracy razem ze swoimi rodzicami.