Każdy rodzic marzy o tym, żeby jego maluch był najszczęśliwszym dzieckiem na świecie. Ze wzruszeniem patrzymy na nasze pociechy, kiedy stawiają pierwsze kroki, wypowiadają pierwsze słowa, uczą się nowych czynności. Niewątpliwym przełomem w rozwoju Twojego dziecka jest niewątpliwie chodzenie. Kiedy maluch zaczyna stawiać pierwsze kroki i samodzielnie zwiedza świat zmienia się jego punkt widzenia i wszystkie czynności stają się atrakcyjne. To dobry moment na to, by kupić mu pierwszy rowerek. Na początku idealny będzie pierwszy rower Puky, który stworzony jest specjalnie z myślą o najmłodszych użytkownikach. Maluch, który potrafi siadać, chodzić chce zwiedzać świat szybciej i dynamiczniej, taki rowerek to dla niego idealne urządzenie, które pozwoli na poznawanie świata i rozwijanie nowych umiejętności.[caption id="attachment_361" align="alignnone" width="300"]rower Puky Rower Puky to idealny pierwszy rowerek Twojego dziecka[/caption]

Dlaczego powinieneś wybrać dla swojego dziecka właśnie rower Puky? Zapewniamy Cię, że pierwszym rowerkiem Puky Twoje dziecko będzie poruszać się intuicyjnie i tak jakby robiło to bez żadnego wysiłku. Rower Puky jest skonstruowany tak, by dziecko bez problemu mogło rozwijać swoją motorykę. Taki rower prowadzi się intuicyjnie, ruchy są naturalne, dziecko odpycha się świadomie, ale i bardzo lekko od podłoża, dzięki temu ma niezwykłą frajdę z tej czynności i rozwija swoje główne zmysły.

Każdy pierwszy rower Puky to design dostosowany do potrzeb Twojego dziecka. Prosta budowa rowerka sprawia, że dziecko bardzo szybko zrozumie o co chodzi w poruszaniu się nim. To zupełnie intuicyjna sprawa! Dodatkowo rowerki Puky są niezwykle estetyczne, bez niepotrzebnych ozdób, ale przy tym bardzo ładne, co sprawia, że dziecko skupia się przede wszystkim na jednej i konkretnej czynności. Wiadomo, że pierwsze wycieczki rowerowe Twojego dziecka to te po prostych ścieżkach w parku, ale niedługo będziecie mogli wybierać się na dłuższe podróże kolejnym rowerem z pedałami. Warto dopilnować tego, by pierwszy rower dziecka był rowerkiem przy którym dziecko będzie musiało użyć siły swoich nóg, by się odepchnąć.