Długie włosyOd kilku sezonów w salonach fryzjerskich możemy zauważyć coraz częstsze zabiegi przedłużania kobiecych włosów. Trend na zdrowe i długie włosy nie mija, a pań marzących o bujnej i gęstej fryzurze przybywa coraz więcej. Jednak zabieg przedłużania naturalnych włosów jest dość kosztowny i nie wszystkie panie mogą poświęcić znaczną kwotę do wykonania przedłużania pasm w profesjonalnym salonie fryzjerskim. My w dzisiejszym artykule przedstawimy Ci pewną alternatywę, dzięki której w prosty i zdecydowanie w tańszy sposób przedłużysz oraz zagęścisz swoje włosy u siebie w domu. Naszym sposobem na zwiększenie objętości włosów jest popularna metoda Clip in, po którą coraz częściej sięga coraz większa ilość kobiet. Czym jest metoda Clip in i jak wykonać przedłużenie w domu? O tym już w poniższym wpisie.

Czym są włosy Clip in?

To sztuczne bądź naturalne włosie, które mocuje się bezpośrednio do naturalnych włosów. Włosy clip in przytwierdza się specjalnymi przypięciami o różnej długości. Całą sztuką doczepienia włosów clip in jest ich właściwe przypięcie w ten sposób, aby sztuczne pasma nie były widoczne na pierwszy rzut oka.

Jak właściwie przedłużyć włosy metodą Clip in?

Aby efekt końcowy doczepienia włosów był zadawalający, należy przytwierdzić włosy tak, aby taśmy nie były widoczne. Jak zatem wykonać dobre przypięcie włosów? Najważniejszą rzeczą podczas doczepiania jest to, aby wykonywać to bardzo blisko naturalnych włosów. Najczęściej najdłuższe taśmy z kosmykami włosów przypina się na tyle głowy, za to te krótsze mocuje się po bokach.

Zalety z metody przedłużania włosów Clip in

Ten rodzaj zagęszczania oraz przedłużania naturalnych pasm naszych włosów spodoba się kobietom, które w każdej chwili będą mogły ściągnąć tak zwane ,,doczepy’’ ze swojej głowy. Ta możliwość wzbogacania naszej fryzury w dodatkową objętość sprawdzi się na wybrane okoliczności lub ważniejsze spotkania. Dużą zaletą jest również fakt, że doczepiane włosy można zakładać wielokrotnie. Jest to metoda, którą samodzielnie można wykonać w domu i w bardzo szybkim czasie uzyskać spektakularną przemianę naszych włosów.

Jak pielęgnować doczepiane włosy Clip in?

Doczepiane włosy clip in należy za każdym razem przed pójściem spać zdjąć i odpowiednio rozczesać na kolejny dzień. Ten rodzaj włosów ma tendencję do plątania, zatem szczotkowanie to odpowiedni zabieg, aby tego uniknąć. Sztuczne włosy należy również myć, jednak nieco delikatniej niż w robimy to w przypadku włosów naturalnych.