Na rynku wiele jest nowoczesnych gadżetów, które w niesłychanym stopniu potrafią ułatwić codzienne życie. Jednym z nich jest leżaczek Beaba, którego pokochały rzesze rodziców. Co w nim jest takiego spektakularnego? Co wpływa na tak wielką popularność?

Dlaczego warto posiadać?

niemowlę na sesji zdjęciowejChoć można spotkać się z wieloma opiniami, jakoby bujaczki nie były dobre dla tak małych dzieci, jedno pozostaje pewne. Używane z rozsądkiem i umiarem, nie wyrządzą krzywdy, a ułatwią życie mamie, uatrakcyjniając ten czas maluszkowi. Sprzyjają bowiem budowaniu wspólnego pola uwagi, zaś funkcje kołysania ukoją płacz, ułatwiając zasypianie. Na rynku nie brakuje takich, które rosną razem z dzieckiem i są polecane już od pierwszych dni życia. Leżaczek Beaba jest jednym z takich wielozadaniowych artykułów. Dzięki regulowanemu siedzisku, umożliwia zachować bliskość maluszka, bez względu na to, czy siedzimy przy komputerze, czy może gotujemy w kuchni. Co ważne, bujaczek posiada aż cztery wysokości siedziska od powierzchni podłogi oraz trzy pozycje oparcia pleców. Dzięki czemu maluszek może zachować pozycję półleżącą, półsiedzącą lub przeznaczoną do spania. To jednak nie koniec atutów leżaczka Beaba. Wszelkich korekt wysokości możemy dokonać jedną ręką, co niewątpliwie jest rzeczą szalenie wygodną. Rodzić się może pytanie, czy to aby bezpieczne dla noworodka? Oczywiście! Zastosowany w bujaczku materacyk wykonany jest z wysokiej jakości materiałów oraz tak wyprofilowany, aby zapewnić małym pleckom najwyższy komfort siedzenia. W przypadku najmniejszych użytkowników, pomocna okazuje się specjalna wkładka, będąca podparciem dla główki.

Regulacja pochylenia i wysokości

Jak zostało to już wcześniej wspomniane, leżaczek Beaba posiada funkcję regulacji pozycji. Półleżąca umożliwia baczne obserwowanie otaczającej rzeczywistości, zaś półsiedząca okaże się wybawieniem dla nieco starszych smyków, które zaczynają swoją przygodę z nowymi smakami. Ustawienie leżaczka na wyższej wysokości to sposób na odciążenie – zmęczonych już – pleców rodzica.

Uwielbiam się bujać!

Nie od dziś wiadomo, że maluchy lubią delikatne bujanie. Pomaga to im się wyciszyć w chwilach zmęczenia czy znaleźć ukojenie podczas infekcji czy bolesnego ząbkowania. Leżaczki Beaba zostały zatem wzbogacone o funkcję bujania, z zintegrowanym systemem blokady. Zastosowane pięciopunktowe pasy, gwarantują bezpieczeństwo maluszka – w każdej sytuacji! Możemy mieć zatem pewność, że bujaczek jest nie tylko wygodny i komfortowy (dla dziecka, jak i rodzica), ale również stabilny.