Makijaż nie tylko poprawia nasz wygląd i nadaje mu efektownego blasku przy różnej okazji. To także swego rodzaju sztuka, dzięki której można nie tylko tuszować niedoskonałości skóry, ale też modelować i konturować twarz tak, że nabiera ona odmiennego efektu. Podstawowym elementem każdej miłośniczki sztuki makijażu są między innymi pędzle Hakuro, które są idealne dla profesjonalistów, jak i osób początkujących.

Jakość doceniana przez profesjonalistów

Pędzle do makijażu Hakuro

Hakuro to polska firma, której produkty, a zwłaszcza profesjonalne pędzle, cieszą się ogromna popularnością. Polecane przez wiele popularnych blogerek i vlogerek internetowych, a to ze względu na ich doskonałą jakość, trwałość i sposób krycia oraz rozprowadzania makijażu. Co ważne – pędzle te nie należą do drogich. Produkty te, dostępne między innymi pod tym adresem https://kbarth.pl/firm-pol-1445604922-Pedzle-Hakuro.html można już zakupić już za dwadzieścia złotych. Nie jest to wygórowana cena za polski produkty o bardzo wysokiej jakości wykonania.

Dlaczego pędzle Hakuro

Najważniejszą cechą tych pędzli jest to, że włosie w nich zawarte nie odkształca się i nie gubi włosia. Są idealne dla osób początkujących, ale często używane są także przez profesjonalistów. W kolekcji pędzli Hakuro można znaleźć kilka rozmiarów pędzla, dostępne są także w pełnych zestawach. Pędzle hakuro umożliwiają precyzyjne i równe nałożenie podkładu na twarz. Odpowiedniej wielkości pędzelek idealny będzie także do nakładania cieni do powiek oraz do konturowania. Co także ważne – pędzle po obowiązkowym myciu nie odkształcają się, nie tracą na swojej wartości oraz nie wypadają z nich włoski. Według wielu testujących je kobiet, pędzle Hakuro będzie swojej jakości mogą posłużyć przez lata, co nieczęsto się zdarza przy pędzlach za stosunkowo niewielką cenę. Istotnym jest, iż pędzle te wykonane są z włosia naturalnego oraz syntetycznego. Do perfekcyjnego wykonania makijażu takie połączenie jest niezbędne. Hakuro posiadają mocne rączki, które bardzo wygodnie trzyma się w dłoni.

Hakuro – jakie rodzaje?

Hakuro w swojej ofercie ma następujące pędzle: pędzle do podkładu, fluidu (h50s, h50, h51), pędzle do różu (h13, h24, h21), pędzle do bronzera (h15, h13, h24), pędzle do cieni (h70, h74, h76, h79), czy eyelinera (h85). Makijażyści podkreślają, że idealne wykonanie makijażu bez dobrych pędzli jest praktycznie niemożliwe. To właśnie pędzlami można w odpowiedni sposób wymodelować twarz i ją wykonturować, czego nie zrobi się wacikami, czy po prostu palcami.