Gadżety, które na prawdę przydają się młodym rodzicom

Świeżo upieczeni rodzice mają całe mnóstwo obowiązków na głowie. Producenci dokładają wszelkich starań, aby ułatwić im codzienne funkcjonowanie. Wiele gadżetów rzeczywiście spełnia swoją rolę. Jeżeli jesteś mamą lub niedługo nią zostaniesz, koniecznie sprawdź, jakie nowości przydadzą się Waszej rodzinie.

Zamykany smoczek
Maluchy notorycznie upuszczają swój smoczek – czasem przez przypadek, innym razem zupełnie umyślnie. Ciągłe mycie smoczka lub noszenie przy sobie kilku egzemplarzy „na wszelki wypadek” jest uciążliwe, dlatego możesz kupić model, który sam się zamyka w trakcie spadania i zawsze pozostaje czysty.

Nosidełko – bluza
Nosidełko dla dziecka to jeden z najlepszych gadżetów dla rodziców maluszków. Zapewnia wygodę zarówno mamie, jak i dziecku. Nosząc niemowlę w ten sposób masz wolne ręce, które w bluzie – nosidełku możesz schować w kieszeniach.

Woombie
To bardziej nowoczesna i udoskonalona wersja rożka. W takim gadżecie maluch jest dobrze owinięty i czuje się bezpiecznie niczym w brzuszku mamusi. Woombie szczególnie przyda się w nocy, kiedy maluch ma niespokojny sen.

Przedłużacz zapięcia
Maluszki szybko rosną, a przy tym noszą coraz większe pieluchy. W takim wypadku standardowe zapięcie od body może nie być wystarczające, jednak możesz je przedłużyć za pomocą tego małego, sprytnego gadżetu. Dzięki temu body posłuży jeszcze przez kilka tygodni.

Niania elektroniczna
Nowoczesna niania elektroniczna działa podobnie jak klasyczna, jednak umożliwia monitorowanie snu i zachowania maluszka za pomocą smartfona. Kupując taki gadżet musimy przygotować się na duży wydatek, jednak warto zainwestować w bezpieczeństwo swojej pociechy.

Nosidełko do krzesła
Wykonana z materiału nakładka na krzesło sprawi, że dziecko będzie mogło siedzieć na „dorosłym” krześle, a my nie będziemy się obawiać, że z niego spadnie. Bardzo przydatne, jeżeli wybierasz się do restauracji, do znajomych, na wesele etc.

Kubeczek do lekarstw
Podawanie leków niemowlętom i małym dzieciom to prawdziwy koszmar. Rodzice uciekają się do przeróżnych sposobów, nie zawsze skutecznych. Na pomoc przybywa kubeczek niekapek, który ma w pokrywce zamontowany dodatkowy pojemniczek na leki w formie płynnej.

0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

  1 komentarz dotyczący “Gadżety, które na prawdę przydają się młodym rodzicom

  1. anka_sz
    27 listopada 2017 o 19:13

    Niedługo zostanę mamą, dlatego ta lista to dla mnie świetna wskazówka. Sama kupiłam ostatnio urządzenie do wykonywania usg w domu – wynik pokazuje się na smartfonie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*